Перейти до основного вмісту
Оглядова екскурсія для студентів 1 курсу визначними місцями Чернівців
25 вересня 2024 року студенти першого курсу спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія взяли участь в оглядовій екскурсії по визначним місцям міста Чернівці.
Захід було організовано викладачами кафедри будівництва. Екскурсію проводив професійний екскурсовод у супроводі декана факультету, доцента Євгенії Новак та в.о. завідувача кафедри будівництва, доцента Андрія Струка.
Особливо важливою ця екскурсія була для студентів, які приїхали з інших регіонів України. Для них це було знайомство з містом Чернівці, його культурними та архітектурними пам'ятками, а також чудовою можливістю дізнатися про історію і культуру міста, де вони навчатимуться.
Основні місця екскурсії:
1. Центральна площа – одне з головних місць зустрічей у місті. Тут знаходиться Ратуша, де о 12:00 год щодня сурмач виконує гімн України та популярну пісню "Марічка", що стало символом місцевих традицій.
2. Художній музей – відомий своїм унікальним фасадом з мозаїкою. Ця споруда є важливим культурним об'єктом міста, що вражає не лише своєю естетикою, але й складністю архітектурних рішень.
3. Вулиця Ольги Кобилянської – одна з найвідоміших пішохідних вулиць Чернівців, що зберегла дух старовини.
4. Будинок-корабель, також відомий як «Шифа» (від німецького Schiff — корабель), який вирізняється своєю формою, що нагадує корабельний ніс.
5. Костел Воздвиження Всечесного Хреста – римо-католицька церква збудована у XIX столітті. Храм відомий своїми вражаючими архітектурними деталями та особливою історією.
6. Філармонія – історична споруда, що спочатку слугувала театром, а нині є концертним залом із прекрасною акустикою.
7. Екскурсовод розповів про першу поштову станцію, розташовану на вулиці Поштовій, та про впровадження перших поштоматів, що стало важливим етапом модернізації міської інфраструктури.
8. Драматичний театр – архітектурна перлина у стилі неоренесансу, що є важливим культурним осередком міста.
Екскурсія допомогла студентам краще ознайомитися з архітектурною спадщиною Чернівців та сприяла згуртуванню колективу, створивши неформальну атмосферу спілкування між студентами і викладачами.
З повагою, ФАБДПМ!
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності