Практична робота з теми «Зварювані зʼєднання металевих конструкцій»
15 квітня 2024 року для студентів 3 курсу кафедри містобудування та урбаністики в рамках дисципліни «Конструкції будівель та споруд» розділу «Деревʼяні та металеві конструкції» була проведена практична робота з теми «Зварювані зʼєднання металевих конструкцій».
Під час заняття студенти мали можливість самостійно випробувати себе в ролі зварювальників, що дозволило їм краще зрозуміти теоретичний матеріал, вивчений на курсі.
Практичну роботу вдалося успішно організувати та провести завдяки спільним зусиллям асистента кафедри містобудування та урбаністики, кандидата фізико-математичних наук Т. А. Каземірського та асистента кафедри містобудування та урбаністики В. Ф. Романкевича.
Дякуємо їм за цікаве та пізнавальне практичне заняття, яке відіграло важливу роль у професійній підготовці студентів.
З повагою ФАБДПМ.

«Зварювані зʼєднання металевих конструкцій»