Перейти до основного вмісту
Практична зустріч представників будівельної компанії «Водограй» зі студентським колективом факультету
23 квітня 2024 року на факультеті архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва відбулась практична зустріч представників будівельної компанії «Водограй» зі студентським колективом факультету. Під час зустрічі обговорили основні аспекти імплементації дуальної освіти на факультеті з можливістю подальшого працевлаштування наших випускників. Зустріч видалася дуже цікавою для студентів. Розглянули багато питань стосовно поєднання навчання та набуття практичного досвіду на базі будівельної компанії «Водограй» в рамках укладеного договору та меморандуму про співпрацю сторін.
Найактивніші студенти отримали тематичні подарунки від організаторів зустрічі будівельної компанії "Водограй"