Перейти до основного вмісту

Тематика наукових досліджень кафедри розглянута на засіданні кафедри будівництва та схвалена на Вченій раді
факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва (протокол №7, 2016р.):

1. Розробка та реалізація методів дослідження фізико-хімічних процесів, які впливають на формування структури сумішей надвисокої міцності та щільності.

Мета: Розробка оригінальних методик контролю за фізико-хімічними процесами наноструктурної релаксації та старіння ультрависокоміцних бетонів для отримання рецептури підвищення показників їх міцності та стійкості до дії агресивних середовищ. Створення основ надвисокої міцності бетонних композитів на основі нової генерації наномодифікаторів; дослідження впливу різнофракційного наповнювача на щільність упакування зерен, утворення та ідентифікацію кристалів в процесі гідратації; розробка та реалізація комплексної неруйнівної методики дослідження структурних особливостей будови складних полікристалічних сполук.

Задачі:

Відповідальні виконавці:

д. ф.-м. н., професор Фодчук Ігор Михайлович,
асистент Сумарюк Олександр Васильович,
асистент Романкевич Володимир Францович,
к. ф.-м. наук, асистент Янчук Іванна Володимирівна.


2. Моделювання процесів ресурсно-логістичного та організаційно-структурного забезпечення будівництва.

Мета: Розробка та обґрунтування теоретичних положень, методичних підходів і рекомендацій щодо багаторівневого забезпечення стратегії інноваційного розвитку будівельного підприємства управлінськими організаційними та економічними інструментами активізаційного призначення. 

Задачі:

Відповідальний виконавець:

к. тех. н., асистент Новак Євгенія Володимирівна. 


3. Підвищення функціональної надійності споруд транспортування води із врахуванням перманентних і дискретних змін їх параметрів.

Мета: підвищення функціональної надійності споруд транспортування води.

Задачі:

Відповідальні виконавці:
асистент Шевчук Антон Юрійович.


4. Організаційні та технологічні рішення для способу підняття великорозмірних покриттів вантажопідйомними встановлювальними модулями.

Мета: підвищення ефективності монтажу та демонтажу структурних блоків покриття шляхом удосконалення конструктивно-технологічних рішень на підставі обґрунтування та використанням підйомно-збиральних модулів.

Задачі:

Відповідальний виконавець:
асистент Собко Юрій Тарасович.


5. Міцність і тріщиностійкість згинальних елементів з високоміцного бетону.

Мета: розвиток та перспективи використання суперефективних високоміцних бетонів та можливість їх впровадження в будівельну промисловість.

Задачі:

Відповідальний виконавець:
асистент Куцик Олена Віталіївна.


6. Система управління інноваційним розвитком будівельного підприємства.

Мета: розробка та обґрунтування теоретичних положень, методичних підходів і рекомендацій щодо багаторівневого забезпечення стратегії інноваційного розвитку будівельного підприємства управлінськими організаційними та економічними інструментами активізаційного призначення.

Задачі:

Відповідальний виконавець:
асистент Галунка Оксана Дмитрівна.


7. Інженерний захист територій, будівель і споруд від зсувів та обвалів.

Мета: Геотехнічні проблеми діагностики, моніторингу, розрахунку та інженерного захисту зсувонебезпечних схилів та протизсувних споруд.

Задачі:

Відповідальний виконавець:
к. тех. н., доцент Полевецький Василь Васильович.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності